Black Friday

Objavte našu akčnú ponuku medzi prvými! Ukázať

Domáce pekárne

Výsledky vyhľadávania: 26

Domáca pekáreň – Upeč si vlastný chlieb!

Tento chlieb môžete jesť bez výčitkov svedomia: domáca pekáreň upečie na základe vlastného receptu, alebo pomocou vopred nastaveného programu pečenia presne to, čo chcete. Trpíte celiakiou a musíte sa vyhýbať bielej múke? Alebo rozhodli ste sa nejesť bielu múku? Radi tvoríte v kuchyni, aby ste vždy niečo nové položili na rodinný stôl? Domáca pekáreň Vám pomieša, namiesi a upečie takú kvalitu, akú sme naposledy mali možnosť ochutnať u našej babičky. Cesto môžete upravovať pridaním hrozienok, orechov, alebo akéhokoľvek sušeného ovocia. Pomocou tohto zariadenia môžete pre domácnosť uvariť aj džem. Ak nemáte čas ísť do pekárne, ale milujete čerstvý, ešte horúci chlieb, môžete si nastaviť čas pečenia tak, aby ste zacítili aj vôňu čerstvého chleba. Toto profesionálne zariadenie automatizuje každý krok pečenia chleba, preto nemusíte robiť nič iné, len si rozmyslieť, aký nový recept vyskúšate použitím domácej pekárne. Poskytuje skutočný zážitok, nezávisle od toho, či čakáte hostí, pečiete narodeninovú tortu, alebo ste dostali chuť na pizzu špeciálnej chuti. Medzi múdrymi funkciami určite objavíte tú, ktorou môžete realizovať svoje plány. Čo dokážu domáce pekárne, čo všetko možno pomocou nich pripraviť? Čo máme robiť, ak musíme bežať z domu, ale chlieb sa ešte neupiekol? Za akú cenu si môžete obstarať spoľahlivú domácu pekáreň?

Domáce pekárne ponuky Extreme Digital poskytujú možnosť rozmanitého a zdravého stravovania, chlieb sa môže stať obľúbeným jedlom na rodinnom stole. Poobzeraj si pekné a múdre výrobky sortimentu!

Dobre hospodári s časom
Na miesení záleží najviac – ak pripravujete cesto na pečenie chleba ručne, potrebujete veľmi veľa času a dobrú techniku. Chutné sústa rýchle miznú, hlavne ak je rodina veľká. Ak prípravu chleba nedokážete naplánovať do svojho denného programu, môžete sa spoľahnúť na domácu pekáreň. Ušetrený čas môžete stráviť s rodinou, alebo medzi priateľmi. Máte vysoké nároky na ingrediencie? Nemusíte robiť žiadne kompromisy, cesto pripravujete podľa vlastných predstáv tak, aby malo vynikajúcu kvalitu! Z väčšiny pekárenských výrobkov chýba to, čím domáca pekáreň nešetrí, a to je vynaložený čas. Zvoľte si funkciu, naprogramujte typ chleba, a toto moderné zariadenie energeticky úsporným spôsobom upečie to, čo len chcete a milujete!

Zamilujete si múčne jedlá
Máte radi pizzu, ale nechutí Vám tá, ktorú ste si objednali? Urobte si cesto podľa vlastného receptu! V stravovaní môžete múčne jedlá zdvihnúť na novú úroveň. Zabudnite, že nie sú zdravé a len priberáte z nich! Odteraz ich môžete používať k rôznym diétnym jedlám, vrátane jedál celiakálnej diéty. Domáca pekáreň namiesi cesto, a počas tohto časovo náročného procesu môžete robiť to, čo len chcete. Pekáreň celý proces vykonáva bez akéhokoľvek dozoru. Vzhľadom na to, že funkcie väčšiny domácich pekární sú automatizované, môžeme si byť istí, že dostaneme signalizáciu o najdôležitejších krokoch, a tak nezabudneme na ingrediencie, ktoré sa pridávajú neskôr. Domáca pekáreň Vám upečie najchutnejšie sústa priateľských stretnutí. Praclíky, rohlíky, šišky - a zo zoznamu nesmieme vynechať ani bagety. Chcete upiecť tortu? Jej základ môžete pripraviť aj v tomto zariadení. Niektoré špeciálne výrobky sú vybavené aj individuálnymi funkciami: pomocou domácich pekární môžete pripraviť aj tú najchutnejšiu nátierku na chlieb – džem. Nájdite najdokonalejší recept, a pekáreň Vám ho vytvorí. Opekajte podľa chuti, majte teplé jedlo aj počas viacerých hodín! Vďaka domácej pekárne sa Vaše stravovanie stane pohodlnejším a zdravším. Vyberte si zariadenie, ktoré skutočne vyhovuje Vašim očakávaniam – pozrite si našu ponuku!

Domáca pekáreň je mimoriadne múdra
Pomocou domácej pekárne môžete tvoriť podľa vlastného vkusu. Toto zariadenie, ktoré váži len niekoľko kilogramov, je veľmi múdre: štandardný program na pečenie doplňujú aj ďalšie automatické funkcie. Nemusíte sa obávať kvôli výpadku elektriny, pretože hriankovače sú pripravené aj na takúto udalosť, ochranou pamäte zaisťujú pokračovanie úkonu. Pečenie môžete posunúť aj o 10 hodín pomocou programovacej funkcie. Cesto sa neprilepuje, čistenie nádoby na pečenie a hnetačov je jednoduché. Pri vhodnej tepelnej izolácii pečivo môžete udržať po dlhú dobu teplé.

Cena domácej pekárne: neplytvaj
Väčšina zariadení funguje automaticky, preto ceny základných typov domácich pekární sú približne rovnaké. S čím môžete počítať, ak si takú vyberiete? Takmer každý výrobok s bohatým výberom funkcií a s displejom je vybavený bezlepkovým programom, pomocou ktorého sa na stôl môžu dostať omnoho zdravšie jedlá. Môžeme počítať priemerne s 1 kilogramovým upečeným chlebom, toľko sami skonzumujeme v krehkom a čerstvom stave. Uvedomelou voľbou množstva sa môžeme vyhnúť plytvaniu, a pokiaľ upečiete niečo také čo máte radi, pečivo sa určite nedostane do smetí. Za vyššiu cenu domácej pekárne získame aj extra funkcie, vďaka ktorým sa všetky jednotlivé kroky stanú pohodlnejšími, a môžeme vyskúšať aj viac typov cesta. Zdravé a pekné pečivo? Áno, domáca pekáreň to dokáže pripraviť! Pozrite si ponuku, s akými doplnkami si možno obstarať zariadenia pre domácnosť.