Fritéza

Výsledky vyhľadávania: 46

Fritéza – Nielen pre milovníkov zemiakov!

Zabudnite na zápach spáleného oleja a na nepríjemný pocit kvôli mastnote striekajúcej pri pečení. Ak ste veľkým milovníkom zemiakov, bude to Vaše obľúbené zariadenie v domácnosti. Fritéza je bezpečná a pohodlná, a dokonca v takej miere profesionálna, že dokáže precediť aj celé množstvo použitého oleja, ktorý vo vyčistenej forme môžeme bez problémov opakovane použiť. Možno, že to budete potrebovať, pretože obľúbené jedlá rodiny nikdy nemožno dosť veľakrát pripraviť. Aj preto je dôležité, aby sme si vybrali spoľahlivú, uzatvárateľnú, a tepelne izolovanú fritézu, ktorá aj samostatne obstojí v kuchyni, kým Vy robíte niečo iné. Môžete ju používať mnohými spôsobmi, a aj keď máte len málo času na varenie, môžete položiť na stôl chutné jedlá, a to neporaziteľnou rýchlosťou. V inovatívnych zariadeniach môžete piecť výživné a chutné jedlá: pečené zemiaky alebo inú zeleninu, vyprážané kuracie stehná, faširky. Nemusíte ani vetrať, pri večeri môžete sedieť v príjemnom a čerstvom prostredí, a dať si za tanier pečených zemiakov, pritom stačí ak sa rozhodnete či si k nim dáte kečup alebo majonézu.

Pozrite si sortiment Extreme Digital, mimoriadne inteligentné fritézy si určite obľúbi celá rodina!

Prečo je lepšie nahradiť panvicu?
Olej zohriaty na vhodnú teplotu sa vsakuje do zemiakov len v menšej miere. Ak ste doteraz smažili v panvici, je na čase vyskúšať tento spôsob, ktorý možno jednoducho regulovať, je zdravší, a zaručene si ho obľúbite. Fritéza opeká zemiaky pri ideálnej teplote a uzavretý prístroj nezanecháva žiadne nepríjemné zápachy v byte, preto nemusíte mať obavy ohľadom vetrania. Môžeme zabudnúť na striekajúci olej, nastavte si, do akej miery majú byť jednotlivé jedlá upečené. Pamätáte sa na tie trápenia nad panvicou? Tomu všetkému je koniec! Fritéza rovnomerne prepečie každý jeden kúsok. Môžete si spustiť obľúbený seriál pri najnovšej chrumkavej variácii. Jedným z nápadných predností fritézy je, že upevňuje ekologické myslenie: po fritovaní sa nemusíte zbaviť oleja. Precedená tekutina je vhodná aj na ďalšie použitie, ako keby sme do nádrže naliali nový olej! Múdre fritézy odfiltrujú nečistoty, aby sme mohli umiestniť do kvalitného a čistého oleja ďalšiu dávku zemiakov. V prípade častého používania si zvoľte inteligentný a bezpečný výrobok z nášho sortimentu, buďte aj Vy uvedomelí v opakovanom využívaní surovín!

Poteší sa celá rodina
Pečené zemiaky sú nezávislé od času a veku – kdekoľvek a kedykoľvek ich možno konzumovať. Sláva a popularita fritéz je teda nezlomná. Na trhu sa objavujú čoraz mnohostrannejšie výrobky, čím sa pred Vami aj naďalej dostávajú výživné a chutné jedlá, a to nielen vo forme zemiakov. Vedeli ste, že namiesto panvice môžete pripraviť svoje obľúbené jedlo aj vo fritéze? A to jednoducho, rýchle, a bez zápachov! Umiestnite obaľované kuracie stehná do fritézy, výsledok bude hovoriť sám za seba! Z uzavretej nádoby sa nedostane von ani kvapka oleja, preto zostaneme čistí a svieži aj po ukončení fritovania. Obal sa viac nebude rozpadávať, pretože olej vo fritéze zohrieva povrch rovnomerne, preto pri podávaní môžeme na misky umiestniť pekné a chutné kompozície. Po ukončení fritovania možno jednoducho a ľahko prefiltrovať olej pomocou zdvíhateľných nádob – avšak inteligentné výrobky to urobia za Vás!

Cena fritézy: rýchlejšia, pohodlnejšia
Keď sa objavila na trhu, fritéza revolučne zmenila prípravu zemiakov. Proces pečenia sa stal jednoduchším a rýchlejším. Pomocou fritézy sa nasýtila celá rodina čerstvo nakrájanými alebo mrazenými zemiakmi. Dáva nám výživné a chutné jedlá, a to aj vo väčšom množstve. Ceny fritéz novej generácie poukazujú na skutočne mnohostranné a ešte pohodlnejšie prístroje: dobre sa uzatvárajú, sú vybavené extra nastaveniami, aby sme mohli pripraviť jedlá podľa vlastného vkusu. Navyše sa jednoducho udržujú v čistote, niektoré typy už možno čistiť aj v umývačke riadu. Pre nerušené pečenie sa oplatí zvoliť si fritézu s priehľadným krytom, preto nemusíte zažiť nepríjemné prekvapenie, kým sa pripravuje tvoje obľúbené jedlo. V prípade mäsových jedál je ideálne ak sa z času na čas pozriete na obal. Väčšina fritéz už obsahuje aj doplnok s priehľadným krytom.