Black Friday

Objavte našu akčnú ponuku medzi prvými! Ukázať

Odšťavovač

Výsledky vyhľadávania: 73

Odšťavovač – Objavte znova zeleninu a ovocie!

Čo sa dostane do odšťavovača, je 100% zdravia: ak si ochutnáte čerstvú pomarančovú alebo mrkvovú šťavu, nabudúce v obchode určite obídete sortiment osviežujúcich nápojov. Chuť prírody je neporaziteľná, však? Odšťavovač nám umožní, aby sme mohli mať na rodinnom stole kedykoľvek nápoj plný vitamínov. Zo šťavy sezónneho ovocia a zeleniny môžete za niekoľko minút pripraviť skutočný osviežujúci nápoj! Vezmite si odšťavovač, vďaka širokému otvoru na plnenie sa nemusíte zaoberať drobením, a dokonca ani šúpaním, mrkvu môžete pripraviť aj pomocou kefy. Vďaka odšťavovaču získate zdravú náhradu tekutiny s nenapodobiteľnou chuťou a vôňou, s ktorou si môžete kedykoľvek doplniť svoju stravu. Mrkva sladká ako med, chutná cvikla? Najmladší členovia rodiny šťavu vypijú na jeden dúšok, a potom stačí keď odšťavovač vložíte do umývačky riadu – žiadne trápenie sa s čistením. Za akú dobu sa pripraví chutný nápoj? Čo všetko môžem dávať do odšťavovača? Na čo treba dávať pozor pri kúpe zariadenia?

Pomocou odšťavovačov sortimentu Extreme Digital máte možnosť stravovať sa zdravšie a piť voňavé, chutné šťavy – prezrite si naše mimoriadne výrobky!

Každý ju má rád – ale prečo?
Nepotrebujete žiadne vopred obstarané vybavenie! Všetky ingrediencie stačí vložiť jedným pohybom do odšťavovača. Pohodlne a skutočne jednoducho môžete získať 100% vônu surového ovocia a zeleniny. Farby, ktoré sme doteraz nevideli, chute, ktoré sme dosiaľ necítili. Odšťavovač môžeme mimoriadne rýchle zložiť, a jeho profesionálne zložky stačí po použití jednoducho vložiť do umývačky riadu. Zabudnite na polepené povrchy, ktoré sa ťažko čistia a na námahu spojenú s čistením, pretože po 2 litroch zdravého džúsu môžete za niekoľko minút urobiť poriadok. Dokázali ste už kedykoľvek vyrobiť takýto výživný nápoj pri takých pohodlných podmienkach? Stačí sa rozhodnúť, s akou zeleninou začneme ďalší deň, potom pripraviť ingrediencie, hodiť ich do odšťavovača, a to ostatné nám urobia stroje. Vyberte si zariadenie, pomocou ktorého môžete naliať do pohára všetky výživné látky.

Aj odšťavovač má svoj štýl
Obľubujete vzrušujúce chute? Ak si chcete dať k raňajkám skutočnú vitamínovú bombu, zvoľte si odšťavovač citrusov, pretože tieto plody nám dávajú jedinečnú vôňu a výživné látky, vďaka ktorým si môžete zachovať sviežosť na celý deň. Špeciálny prístroj profesionálne vylisuje rozpolený grapefruit, alebo pomaranč, a môžete vyrobiť chutnú limonádu po namáhavom tréningu, alebo po celom dni práce. Jednoduchý odšťavovač sa môže stať jedným z najkrajších výrobkov Vašej domácnosti, pretože boli vytvorené s osobitným dizajnom a čistými formami. Preto ho budete určite radi používať každý deň!

Dajte si zeleninovú šťavu každý deň
Odšťavovač slúži nielen milovníkom prirodzených sladkých chutí, ani by sme neverili, aké fantastické šťavy dokážeme zo zeleniny vyrobiť. Ak konzumujete surovú zeleninu, získate viac výživných látok, ako v prípade varenej, alebo dusenej zeleniny. Väčšina odšťavovačov je vyhotovená skutočne profesionálne, a môžete si pre radosť pripraviť mrkvovú alebo cviklovú šťavu. Ak ste skutočným milovníkom džúsov, Vašim potrebám dokáže vyhovieť len kuchynský prístroj so silnejším motorom: zvoľte si výkonnejší výrobok, aby ste každý deň mohli vyskúšať nový recept. Stravujte sa rozmanito, konzumujte šťavy vo vlastnom dome!

Cena odšťavovača: kvalita do nášho domova
Cena odšťavovača ukazuje, či sme sa skutočne rozhodli pre racionálnu výživu. Nestačí len snívať o šťavách plných vitamínov, nalejte z nich každé ráno do pohára, aby Váš deň začal čerstvo, nech ste pripravení na výzvy s plnou vitalitou. Odšťavovač je prispôsobený potrebám používateľa, pričom je úsporný aj k vašej peňaženke: v rôznych pohostinstvách treba zaplatiť za niekoľko decilitrov vitamínov veľmi mastné sumy. Vedomým prístupom môžete výdaje minimalizovať a nemusíte sa vzdať chutného ovocia a zeleniny. Vyberte si zariadenie s vyhotovením, ktoré vyhovuje Vašim požiadavkám: cena odšťavovača sa vráti skutočne len vtedy, ak ho skutočne budeme každý deň používať.