szolgáltatás

 

Doprava a jej cena, respektíve dostupnosť produktov

 
Informujeme vážených zákazníkov, že 19.08.2019 a 20.08.2019 sú v Maďarsku dni pracovného pokoja. Z tohoto dôvodu nebude náš centrálny sklad v týchto dňoch objednávky expedovať, respektíve nebude dostupná ani naša zákaznícka služba. Spracovanie prijatých objednávok a emailových správ začína 21.08.2019. Za pochopenie ďakujeme!

Spôsoby a poplatky za doručenie objednávok

Doručenie Vašej objednávky kuriérskou spoločnosťou InTime / SPS - viac o doručení kuriérom nájdete TU.

Doručenie Vašej objednávky na Z-Point (preberací bod) spoločnosti Zásielkovňa.sk - Viac o preberacích bodoch nájdete TU.

Cena dopravy:
- v prípade dodania kuriérskou spoločnosťou, sú dopravné náklady 3,99EUR vrátane DPH. Ak si zvolíte platbu na dobierku pri prevzatí, účtuje sa aj poplatok za spôsob platby, a to 1,49EUR.
- v prípade dodania na preberací bod Zásielkovňa, sú dopravné náklady spoplatnené sumou 3EUR.

 

INFORMÁCIE O DOSTUPNOSTI PRODUKTOV

Dostupnosť produktov je vyobrazená pri každom jednom produkte na samotnej stránke daného produktu. V prípade, že to umožňujú veľkosti tovaru, ktorý si želáte objednať, sa nad textom "Dopravné náklady" zobrazí aj možnosť "Dodanie na zásielkovňu". V prípade, že pri produkte sa daná možnosť nezobrazí, nie je tovar možné doručiť na zásielkovňu. 

 

Význam jednotlivých označení je nasledovný (po kliknutí na obrázok sa zobrazí jeho zväčšená podoba): 

Produkt na sklade

  • daný produkt je našim centrálnym skladom, vyexpedovaný by mal byť nasledujúci pracovný deň* (len v prípade objednávky na dobierku alebo platbu kartou / cez PayPal). V prípade objednania platbou dopredu bankovým prevodom sa tovar zvyčajne expeduje nasledujúci pracovný deň* po pripísaní a zaúčtovaní platby na náš účet.

Produkt externým skladom

  • daný produkt je skladom externým, alebo v niektorej z našich pobočiek. V tomto prípade je pri produkte uvedených viac pracovných dní na dodanie*. Produkt je nutné najprv preskladniť do skladu centrálneho, alebo naskladniť od dodávateľa. Tovar býva vyexpedovaný zvyčajne jeden pracovný deň* po naskladnení na náš centrálny sklad. 

Tovar na objednávku

  • daný produkt nie je dostupný ani v našom centrálnom sklade, ani v sklade externom. Po vytvorení objednávky bude tovar objednaný od externého dodávateľa. V tomto prípade zvykne doručenie prebehnúť do 14 pracovných dní* od dátumu vytvorenia objednávky - nevieme však zaručiť presný dátum dodania.

Tovar bol vypredaný

  • daný produkt bol vypredaný, a nie je možné ho naskladniť. Výnimku znamená len prípad, kedy je pod uvedeným textom "Vypredané" uvedený aj dátum ďalšieho naskladnenia produktu*. V každom prípade sa pre istotu odporúčame informovať na našej zákazníckej linke telefonicky, alebo prostredníctvom emailovej správy.

 

* uvedené lehoty sú informačné, môže dôjsť k predĺženiu doby vyexpedovania alebo doručenia v nasledujúcich prípadoch: náš sklad, sklad externého dodávateľa, alebo sklad kuriérskej spoločnosti je preťažený ; štátne sviatky v Maďarsku. Informovať sa môžete na našej zákazníckej linke.