Dodanie prostredníctvom kuriérskej spoločnosti (DPD)

Chceli by ste využiť doručenie Vašej zásielky na adresu bez zbytočných poplatkov? Ponúkame Vám rýchle doručenie Vašej zásielky za dopravné náklady len 3 eurá (vrátane DPH)

V prípade výberu doručenia Vašej objednávky kuriérskou spoločnosťou DPD, budete mať možnosť sledovať pohyb Vašej zásielky online.

Pre sledovanie vyexpedovanej zásielky kliknite sem.

Stačí zadať číslo Vašej zásielky, ktoré obdržíte v automaticky generovanom emaily po vyexpedovaní zásielky z našeho centrálneho skladu, a budete presne vedieť, kde sa práve Vaša zásielka nachádza.

Kedy a ako prebieha doručovanie?
Doručenie prebieha na celom území Slovenska, počas pracovných dní medzi 7-18 hodinou, alebo v dohodnutom čase priamo s kuriérom.

Nezastihol Vás kuriér na adrese doručenia?
V prípade, že Vás kurier nezastihol na doručovacej adrese, kuriér zanechá správu o pokuse doručenia aj s kontaktnými údajmi, na základe ktorých sa môžete dohodnúť na náhradnom termíne doručenia. Ďalší pokus o doručenie je samozreme bez extra poplatkov.

Skontrolujte stav balenia Vašej zásielky ešte za prítomnosti kuriéra!
V prípade, že je balenie zásielky poškodené, a jedná sa o tovar, ktorý sa mohol poškodiť v krabici samotnej, danú zásielku nepreberajte. Zásielka sa ku nám bezplatne vráti.
Reklamácie na poškodenie balenia Vašej zásielky môžeme akceptovať iba v prípade, ak bude vyhotovená zápisnica o poškodení za prítomnosti kuriéra, ktorý Vám zásielku doručil.

Z 326 ľudí ju 246 považovali za užitočnú

Ostatné otázky kategórie