Vážení zákazníci,

z dôvodu zabránenia šírenia vírusu COVID-19 momentálne nie je možné objednať tovar so spôsobom platby na dobierku, aby sa zabránilo používaniu hotovosti. Objednávky je možné odovzdávať so spôsobmi platby dopredu. 
V prípade spoločnosti Zásielkovňa, sú dobierku možné, avšak ich platba musí prebehnúť kartou na výdajnom bode (hotovosť neprijímajú).

Vystavovanie faktúr - elektronická faktúra

Elektronická faktúra je rovnako platný daňový doklad ako vytlačená papierová faktúra. Elektronická faktúra je digitálny súbor vo formáte PDF, a obsahuje digitálny podpis a časovú pečiatku, ktoré si môžete skontrolovať v programe, v ktorom daný dokument otvoríte.

 

sk_invoice1

1. Po prihlásení, v sekcií "Osobná stránka", kliknite na menu "Elektronické faktúry"

 

sk_invoice2

2. V zozname všetkých faktúr nájdite Vami požadovanú e-faktúru podľa dátumu, sumy alebo čísla dokladu

 

sk_invoice3

3. Kliknite na tlačidlo "Stiahnuť"


Od 14. marca 2018 vám spoločnosť Extreme Digital Zrt. z dôvodu šetrenia prírody poskytne všetky faktúry (zálohové aj konečné) v elektronickej forme pre všetky objednávky s doručením do domu alebo na preberacie body.
Po vystavení elektronickej faktúry:

  1. Obdržíte emailovú správu upozorňujúcu na novú elektronickú faktúru, v ktorej bude aj priamy odkaz na stiahnutie dokumentu. Tento odkaz bude platný po dobu 30 dní odo dňa vytvorenia faktúry.
  2. Dokument môžete stiahnuť kedykoľvek v súlade so zákonom v menu Osobná stránka / Faktúry na základe vyššie uvedených informácii.

 

Informujeme platcov DPH, že vytlačená konečná faktúra je platný daňový doklad len spolu s certifikovanou elektronickou zálohovou faktúrou.

Z 92 ľudí ju 23 považovali za užitočnú

Ostatné otázky kategórie