Upozornenie!

Informujeme Vás, že 16.10.2023 o 0:00 spoločnosť Extreme Digital Zrt ukončí svoju obchodnú činnosť na online webových stránkach edigital.sk. Po tomto dátume na našej webovej stránke nebude možné odovzdať nové objednávky, avšak po vstupe do Vášho registrovaného profilu bude možné stiahnuť faktúry ku vybaveným objednávkam do 15.11.2023. Naša zákaznícka služba Vám bude k dispozícií na zvyčajnej emailovej adrese [email protected] aj po vyššie uvedených dátumoch. 
Bolo nám cťou a sme radi, že za spoločne strávené roky sme mohli splniť viac stotisíc objednávok. Ďakujeme za Vašu priazeň.

Neviem uhradiť svoju objednávku, v čom je problém?

V prípade, že pri procese odovzdávania objednávky narazíte na problémy s úhradou, prosíme, preštudujte si základné informácie o tom, prečo môže byť platba neúspešná.

Ak sa napriek vyššie uvedeným informáciam stále objavuje chyba, tlačidlom "Odoslať spätnú väzbu" a vyplnením údajov, nás kontaktujte.

Pre rýchlejšie vybavenie vašej otázky nám, prosím, zašlite aj:

  • aký spôsob úhrady ste pri objednávke zvolili
  • s akou chybou ste sa stretli, akú chybovú hlášku vidíte/obdržíte

 

DôLEŽITÉ! V prípade zvoleného spôsobu platby prevodom dopredu, zasielame potrebné údaje vo výzve na úhradu emailovou podobou hneď po odovzdaní objednávky, najneskôr však do 1-2 hodín.

Z 2 ľudí ju 0 považovali za užitočnú

Ostatné otázky kategórie