Postup odstúpenia od zmluvy do 14 dní

Odstúpiť od kúpnej zmluvy môže len zákazník, ktorý je súkromná osoba (nepodnikateľ) a má v súlade so zákonom možnosť odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru.
Zákazník, ktorý je podnikateľom, nemôže odstúpiť od kúpnej zmluvy na základe zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník!

Postup pri odstúpení od kúpnej zmluvy je nasledujúci:


Môžeme poslať kuriéra pre tovar, ktorý si želáte vrátiť. 
Cena za spätné doručenie tovaru ku nám v prípade že kuriéra na vyzdvihnutie objednávame my: 9,80 EUR.


Máte možnosť zaistiť si doručenie aj sami. Je potrebné nás o skutočnosti, ze si želáte tovar zaslať na vlastné náklady Vami vybraným spôsobom, DOPREDU informovať.
Adresa nášho servisu je:                       

Extreme Digital Szerviz
Ezred u. 1-3. C2 / 41
1044 Budapest
Hungary

Napíšte prosím vyhovujúci dátum na vyzdvihnutie tovaru min. 2 pracovné dni dopredu a číslo Vašej pôvodnej objednávky, aby sme si mohli identifikovať Vašu objednávku.
V prípade, že si prajete vrátiť reklamovaný tovar poštovou formou, napíšte túto žiadosť na adresu: [email protected]
Bez akceptovanej žiadosti budú poštovné zásielky vrátené.

Produkt je nutné vrátiť do pôvodného stavu. Nefunkčný, chybný, alebo fyzicky poškodený tovar nie je možné vrátiť v rámci odstúpenia od kúpnej zmluvy!
Otvorenie balenia a vyskúšanie produktu nespôsobuje zánik práva na odstúpenie od zmluvy. Výnimku tvoria také produkty, ktorých charakter neumožňuje vrátenie tovaru po otvorení balenia z hygienických alebo zdravotných dôvodov (ako napríklad zastrihávače, kulmy, kefy na vlasy, dámske aj pánske holiace strojčeky, epilátory, IPL epilátory, depilačné kozmetické produkty, pánske depilačné produkty, dámske depilačné produkty, elektrické zubné kefky, náhradné hlavice pre elektrické kefky, teplomery, inhalátory, a.i.).

Tovar je potrebné dôkladne zabaliť do originálnej škatule a do bublinkovej fólie, a podľa možností do ďalšej krabice, aby pôvodná krabica nebola porušená a polepená od nálepiek kuriérskej služby (ak sa tak nestalo už predtým).

Za poškodenie zle zabalených produktov počas prepravy nepreberáme zodpovednosť.

 

Pri odstúpení od zmluvy znáša spotrebiteľ iba náklady na vrátenie tovaru predávajúcemu alebo osobe poverenej predávajúcim na prevzatie tovaru. 

 

Z 178 ľudí ju 85 považovali za užitočnú

Ostatné otázky kategórie