Upozornenie!

Informujeme Vás, že 16.10.2023 o 0:00 spoločnosť Extreme Digital Zrt ukončí svoju obchodnú činnosť na online webových stránkach edigital.sk. Po tomto dátume na našej webovej stránke nebude možné odovzdať nové objednávky, avšak po vstupe do Vášho registrovaného profilu bude možné stiahnuť faktúry ku vybaveným objednávkam do 15.11.2023. Naša zákaznícka služba Vám bude k dispozícií na zvyčajnej emailovej adrese [email protected] aj po vyššie uvedených dátumoch. 
Bolo nám cťou a sme radi, že za spoločne strávené roky sme mohli splniť viac stotisíc objednávok. Ďakujeme za Vašu priazeň.

Postup reklamácie v rámci záruky

Postup pri reklamácií je nasledujúci:

Kontaktujte nás, prosím, v emailovej správe, alebo pomocov nižšie dostupného kontaktného formulára.

Tovar prosíme dôkladne zabaliť, aby sa počas prepravy nepoškodil.

Za poškodenie zle zabalených produktov počas prepravy nevieme prebrať zodpovednosť.
Spravte si fotodokumentáciu o vnútornom a vonkajšom balení výrobku a o stave výrobku, v ktorom ho nám vrátite. Dané fotografie si uschovajte pre prípad ďalšieho riešenia problémov.

Je potrebné pribaliť všetky pôvodné súčiastky a príslušenstvo, ktoré boli s produktom doručené. Môžete pribaliť aj záručný list (ak bol pôvodne pribalený), respektíve kópiu faktúry. Podľa možností nám pri nahlasovaní reklamácie v emailovej správe, pošlite presný popis vady, aby sme mohli Vašu žiadosť na reklamáciu zaevidovať čo najpresnejšie. Prosím, odošlite nám žiadosť o reklamáciu a popis vady aj v prípade, ak si želáte tovar vrátiť na vlastné náklady, PRED odoslaním zásielky ku nám!

Vieme pre Vás objednať kuriéra, aby tovar, ktorý si želáte reklamovať, vyzdvihol. Vyzdvihnutie týmto spôsobom je pre Vás bezplatné.
V prípade, že Vám vyzdvihnutie tovaru cez nami objednaného kuriéra nevyhovuje, si môžete doručenie tovaru zabezpečiť aj sami na vlastné náklady. Upozorňujeme Vás, že v tomto prípade nie je možné preplatiť náklady spojené s doručením tovaru ku nám!
Adresa nášho servisu je:

Extreme Digital Szerviz
Ezred u. 1-3. C2/41
1044 Budapest
Hungary

Ďalej prosíme dbať na to, aby ste na zásielke uviedli číslo reklamácie, ktoré Vám bude odoslané v potvrdzujúcej emailovej správe po objednaní kuriéra (jeden pracovný deň pred dátumom vyzdvihnutia), alebo po akceptovaní informácie o poslaní tovaru na Vaše náklady. Reklamovaný tovar sa vráti do nášho servisu, kde sa vykoná kontrola výrobku.
Stanovisko servisu Vám bude oznámené do 30 dní od začatia reklamačného konania.
Podľa výsledku a vyjadrenia servisu sa tovar buď opraví, alebo sa vystaví dobropis.
Po dokončení servisných prác Vám bude tovar doručený kuriérom bez poplatku, v prípade vystavenia dobropisu obdržíte faktúru, alebo Vás budeme kontaktovať.

Napíšte, prosím, vyhovujúci dátum na vyzdvihnutie tovaru min. 2 pracovné dni dopredu, a číslo Vašej pôvodnej objednávky, aby sme mohli identifikovať Vašu objednávku, ako aj krátky popis chyby prístroja. V prípade, ak si želáte kuriéra objednať na inú adresu, ako bola pôvodná dodacia adresa v objednávke, nám napíšte aj novú adresu a tel.kontakt na vyzdvihnutie tovaru, v opačnom prípade bude použitá pôvodná dodacia adresa z pôvodnej objednávky.

Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

Z 374 ľudí ju 314 považovali za užitočnú

Ostatné otázky kategórie