Upozornenie!

Informujeme Vás, že 16.10.2023 o 0:00 spoločnosť Extreme Digital Zrt ukončí svoju obchodnú činnosť na online webových stránkach edigital.sk. Po tomto dátume na našej webovej stránke nebude možné odovzdať nové objednávky, avšak po vstupe do Vášho registrovaného profilu bude možné stiahnuť faktúry ku vybaveným objednávkam do 15.11.2023. Naša zákaznícka služba Vám bude k dispozícií na zvyčajnej emailovej adrese [email protected] aj po vyššie uvedených dátumoch. 
Bolo nám cťou a sme radi, že za spoločne strávené roky sme mohli splniť viac stotisíc objednávok. Ďakujeme za Vašu priazeň.

Zrušenie objednávky

Vašu vytvorenú, no ešte neuzatvorenú objednávku môžete zrušiť dvoma spôsobmi: 

  • s Vašou požiadavkou nás stačí kontaktovať emailom alebo telefonicky,

alebo

  • po prihlásení sa do svojho účtu, v sekcii "Objednávky", sa pri neuzatvorenej objednávke zobrazí tlačidlo "Stornovanie objednávky". Po kliknutí na toto tlačidlo postupujte podľa informácii na obrazovke, aby ste danú objednávku zrušili.

 

Ak bola objednávka zaplatená dopredu (či už prevodom, alebo prostredníctvom karty), a Vašu neuzatvorenú objednávku zrušíte, bude automaticky vystavený dobropis, na základe ktorého bude začatý proces vrátenia financií vo Váš prospech, cez pôvodný spôsob platby (v prípade platby kartou teda naspäť na kartu, z ktorej bola úhrada vykonaná).
V závislosti od sprostredkovateľa služieb (platobnej brány) môže vrátenie financií v niektorých prípadoch trvať až 30 dní od dátumu vystavenia dobropisu. 

V prípade, že si želáte zrušiť už uzatvorenú alebo vyexpedovanú objednávku si prosím, prečítajte našu sekciu Odmietnutie prevzatia balíka. Ďakujeme.

Z 144 ľudí ju 64 považovali za užitočnú

Ostatné otázky kategórie