BLACK FRIDAY - informácie o objednávke

ČO JE POTREBNÉ VEDIEŤ O AKCII BLACK FRIDAY?

Produkty, ktoré sú ponúkané v tejto akcii, majú limitované skladové zásoby. Objednávky spracúvame v poradí, v akom boli odoslané. 

 

ČO SA STANE S MOJOU OBJEDNÁVKOU?

Úspešnú objednávku potvrdíme hneď po vytvorení objednávky a následne aj automatickým emailom. Hneď, ako bude Vaša objednávka spracovaná a vyexpedovaná, obdržíte tieto informácie v automaticky generovanom emaile aj s číslom Vašej zásielky.

 

KEDY OBDRŽÍM SVOJU OBJEDNÁVKU?

Prijaté objednávky počas akcie Black Friday začíname expedovať ešte v ten istý deň, avšak z dôvodu zvýšeného počtu objednávok sa môže čas vyxpedovania predĺžiť. Akonáhle bude Vaša objednávka vyexpedovaná, budeme Vás informovať v emailovej správe.

Produkty zakúpené v rámci akcie Black Friday Weekend v dni 18.-20.11.2022, budú vybavené a doručené v lehote do troch týždňov (3-21 dní). Hneď, ako bude Vaša zásielka odovzdaná do rúk kuriérskej spoločnosti, budete informovaný v emailovej správe aj s číslom zásielky a kontaktom na kuriérsku spoločnosť.
Produkty zakúpené v rámci akcie Black Friday a Black Friday Weekend v dni 25.-27.11.2022, budú vybavené a doručené v lehote do dvoch týždňov (3-14 dní). Hneď, ako bude Vaša zásielka odovzdaná do rúk kuriérskej spoločnosti, budete informovaný v emailovej správe aj s číslom zásielky a kontaktom na kuriérsku spoločnosť.

 

AKO MôŽEM UPRAVIŤ SVOJU OBJEDNÁVKU? 

Objednávky odovzdané v našom online shope sa zobrazia vo Vašom používateľskom konte v sekcii "Moje objednávky". Objednávku je možné upraviť alebo stornovať až do momentu, kým objednávka nebola uzatvorená.

Nemáte ešte používateľské konto? Registrujte sa už v priebehu 1 minúty ešte pred začatím akcie, aby ste urýchlili proces objednávky.

 

MÁM VIAC OTÁZOK, KTO MI VIE POMÔCŤ?
Na Vaše otázky nájdete odpovede v našich často kladených otázkach, alebo nás kľudne kontaktujte formou emailu.

 

Z 3 ľudí ju 1 považovali za užitočnú

Súvisiace otázky a odpovede