szolgáltatás

Odstúpenie od zmluvy

U nás môžete nakupovať bez obáv!

 

 

U nás môžete bez obáv odstúpiť od zmluvy do 14 kalendárnych dní od zakúpenia tovaru v našom e-shope.

ODSTÚPENIE OD ZMLUVY

Spotrebiteľ ( súkromná osoba, nie podnikateľ ) môže odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu do 14 kalendárných dní, vrátane 14 kalendárneho dňa odo dňa prevzatia objednáného tovaru. Podrobné podmienky o odstúpení od zmluvy sa nachádzajú vo vládnom rozhodnutí 45/2014.(II.26). Odstúpenie od zmluvy je potrebné zaslať na kontaktné adresy uvedené v našom e-shope a to buď poštou alebo emailom.

Odstúpenie od kúpnej zmluvy

VRÁTENIE TOVARU

V prípade odstúpenia od zmluvy o vrátenie tovaru sa musí postarať spotrebiteľ na svoje vlastné náklady. Vrátenie tovaru prebieha kuriérskou spoločnosťou, ktorého poplatok je 9,80€  Vrátený  tovar nie je možné vrátiť dodávateľovi na dobierku, taktiež  z technických príčin zásielky zaslané poštou nepreberáme. Na žiadosť spotrebiteľa a jeho náklady sa pracovníci zákazníckej podpory Extreme Digital  postarajú o bezpečné a bezproblémové vrátenie tovaru. Ak spotrebiteľ vráti tovar poškodený, môžeme žiadať poplatok za nesprávne použivanie a poškodenie tovaru. Spotrebiteľ v súvislosti s odstúpením od zmluvy neznáša žiadne iné ďaľšie poplatky.

ĎALŠIE UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

Ak spotrebiteľ odstúpi od zmluvy, bezodkladne, najneskôr do 30 dní od doručenia o odstúpení od zmluvy a vrátení nepoškodeného tovaru dodávateľovi, Extreme Digital Zrt. vráti sumu za tovar a služby spotrebiteľovi.

Nie je možné odstúpiť od zmluvy:

Ak sa predávajúci a spotrebiteľ nedohodnú inak, spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, ktorej predmetom mimo iných sú:

  • predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa, alebo tovaru, ktorý vzhľadom na jeho vlastnosti nemožno vrátiť, alebo tovaru, ktorý rýchlo podlieha skaze

  • predaj audiovizuálneho diela, zvukového záznamu alebo zvukovo-obrazového záznamu umeleckého výkonu alebo multimediálneho diela, ktoré spotrebiteľ rozbalil

Lieky a ostatné prípravky určené na užívanie spolu s tovarom osobnej hygieny sú klasifikované ako tovar, ktorý po otvorení nemožno vrátiť a preto musí byť tento druh tovaru v pôvodnom neporušenom obale, nepoškodený a nepoužitý.

 

Ďalšie informácie nájdete tu.

 

Nenašli ste, čo ste hľadali? Zákaznícka podpora