szolgáltatás

Ako sme začali? 

 

 

Ako sme začali? 

Spoločnosť Extreme Digital založili v roku 2001 dvaja maďarskí podnikatelia. Malé podnikanie sa začalo kúpou a predajom počítačovej techniky a príslušenstva a v roku 2003 vznikli prvé dve predajne a servisný bod. 


V roku 2004 boli medzi prvými priebojníkmi v predaji DSLR fotoaparátov a počítačovej techniky na online trhu. V roku 2005 sa v nákupnom centre Mammut otvorila naša najväčšia predajňa a zároveň naša „vlajková loď „. V nasledujúcom roku 2006  sa začali rozširovať pôsobenia vo viacerých väčších Maďarských mestách. Okrem predajní sa začali rozširovať aj skladové zásoby a centrála spoločnosti. V roku 2007 sa návštevnosť webovej stránky zvýšila na 20 000 návštevníkov za deň, týmto sa posilnilo i strategické postavenie a investíciou Švajčiarského partnera SoftCon Informatik AG sa stala spoločnosť akciovou spoločnosťou. V roku 2011 sa počet predajní v najväčších Maďarských mestách zvýšil až na 12 . Okrem posilnenia postavenia na Maďarskom trhu sa začalo s expanziou i na zahraničných trhoch. V roku 2010 sa otvorila ako prvá online predajňa na Slovensku a v Českej republike. V ďalšom roku sa pridalo k zahraničným trhom  Rumunsko a v roku 2013 Chorvátsko. 

 

 

Čo ponúkame? 

Popri širokej ponuke spotrebnej elektroniky a foto-techniky ponúkame našim návštevníkom rôzne zaujímavé produktové kategórie.
Našim cieľom je s priebežne sa rozširujúcimi ponukami osloviť každého návštevníka s najlepšími ponukami a službami. Popri klasických produktových kategóriách, ako sú televízory,zábavná elektronika, notebooky,PC, tablety, smartfóny, foto, video Vám ponúkame rôzne výrobky napríklad kancelárske zariadenia, kuchynské spotrebiče, záhradnú techniku. Popri nových kategóriách sa vždy snažíme vytvárať zaujímavé akciové ponuky, ktoré sa snažíme v čo najkratšom čase doručiť podľa požiadaviek našich zákazníkov.
S našimi kvalitnými logistickými službami a obrovskými skladovými zásobami sme pripravení Vás okamžite obslúžiť.

 

 

Prečo sa oplatí u nás nakupovať?

Vždy sa snažíme dať Vám o trochu viac než očakávate. Jednoducho a rýchlo môžete nakupovať a vyberať z množstva platobných a doručovacích možností. Množstvo kvalitných služieb a podporných prvkov je Vám k dispozícii a to všetko preto, aby nakupovanie bolo zábavné a jednoduché. Najnovšie produkty a vychytávky sú okamžite k dispozícii na našich stránkach a naše produktové kategórie skrývajú pre Vás každý deň nové zaujímavé ponuky!

 

Prečo si vybrať práve nás: 

 

  • na vrátenie tovaru máte k dispozícii 14 dní!
  • osobné prevzatie tovaru na preberacích bodoch Zasielkovňa.sk na viac než 70 miestach!
  • možnosť nákupu pre registrované firmy bez DPH!

 

Čo plánujeme do budúcnosti?

Naša Maďarská stránka má dnes už vyše 60 000 návštevníkov, súčet návštevníkov zahraničných stránok je ešte raz taká vysoká. S ešte väčšou skladovou zásobou a centrálou obsluhujeme Vaše objednávky a požiadavky. V roku 2014 sme začali pracovať na otvorení ďalších dvoch zahraničných online predajní a to v Bulharsku a v Slovinsku.

 

Na čo sme hrdý?

  • 2015: ocenenie  OBCHOD ROKA v kategórii „zábavná elektronika” prvé miesto

  • 2014: ocenenie  OBCHOD ROKA v kategórii „zábavná elektronika” prvé miesto

  • 2013: SuperBrands ocenenie získalo  Extreme Digital.

  • 2013: ocenenie  OBCHOD ROKA v kategórii „zábavná elektronika” prvé miesto

  • 2012: ocenenie  OBCHOD ROKA v kategórii „zábavná elektronika” prvé miesto

  • 2011: ocenenie  OBCHOD ROKA v kategórii „spotrebná elektronika” prvé miesto