szolgáltatás

Doprava, platba a prevzatie zásielky

Ako môžete zaplatiť a prevziať Vami objednaný tovar?

 

 

 

SPôSOBY DopravY

 

Doručenie Vašej zásielky kuriérskou spoločnosťou DPD

 

Chceli by ste využiť doručenie Vašej zásielky na adresu bez zbytočných poplatkov? Ponúkame Vám rýchle doručenie Vašej zásielky za dopravné náklady 3 eurá (vrátane DPH)! 

V prípade výberu doručenia Vašej objednávky kuriérskou spoločnosťou DPD, budete mať možnosť sledovať pohyb Vašej zásielky online.

Pre sledovanie vyexpedovanej zásielky kliknite sem.

Stačí zadať číslo Vašej zásielky, ktoré obdržíte v automaticky generovanom emaily po vyexpedovaní zásielky z našeho centrálneho skladu, a budete presne vedieť, kde sa práve Vaša zásielka nachádza.


Kedy a ako prebieha doručovanie?
Doručenie prebieha na celom území Slovenska, počas pracovných dní medzi 8-16 hodinou, alebo v dohodnutom čase priamo s kuriérom.

Nezastihol Vás kuriér na adrese doručenia?
V prípade, že Vás kurier nezastihol na doručovacej adrese, kuriér zanechá správu o pokuse doručenia aj s kontaktnými údajmi, na základe ktorých sa môžete dohodnúť na náhradnom termíne doručenia. Ďalší pokus o doručenie je samozreme bez extra poplatkov. 

Skontrolujte stav balenia Vašej zásielky ešte za prítomnosti kuriéra!
V prípade, že je balenie zásielky poškodené, a jedná sa o tovar, ktorý sa mohol poškodiť v krabici samotnej, danú zásielku nepreberajte. Zásielka sa ku nám bezplatne vráti.
Reklamácie na poškodenie balenia Vašej zásielky môžeme akceptovať iba v prípade, ak bude vyhotovená zápisnica o poškodení za prítomnosti kuriéra, ktorý Vám zásielku doručil.

 

 

Doručenie Vašej zásielky na preberací bod spoločnosti Zásielkovňa.sk

 

Doručenie na preberací bod spoločnosti Zásielkovňa.sk si môžete zvoliť pri vytváraní objednávky v prípade, že rozmery a váha Vami objednaného produktu/produktov nepresahujú určité hodnoty. Dopravné náklady sú v tomto prípade 3 eurá (vrátane DPH). 

Zoznam preberacích bodov nájdete po kliknutí sem.

O vyexpedovaní zásielky z nášho centrálneho skladu, Vás budeme informovať vo forme automaticky generovaného e-mailu. Po doručení a uskladnení na preberacom bode Vás budú kontaktovať z Vami zvoleného bodu vo forme sms správy a e-mailu s heslom. Toto heslo je potrebné pre vyzdvihnutie Vašej zásielky z daného preberacieho bodu.

Zásielku môžete po vyexpedovaní sledovať kliknutím sem

Po doručení Vašej zásielky na preberací bod, máte možnosť zásielku prevziať do 7 pracovných dní odo dňa oznámenia o doručení. Po tomto termíne bude zásielka automaticky odoslaná späť do našeho centrálneho skladu a objednávka bude stornovaná. Pokiaľ nestíhate vyzdvihnúť Vašu zásielku vo vyššie uvedenom termíne, máte možnosť predĺžiť uloženie vašej zásielky. Stačí, aby ste na vyššie uvedenom odkaze ktorý je určený na sledovanie zásielky, zadali číslo Vašej zásielky, a predĺženie uloženia je možné priamo cez webovú stránku spoločnosti Zásielkovňa, z pohodlia domova.

Uloženie balíka na preberací bod je vhodné pre tých, ktorý sa nezdržiavajú na doručovacej adrese, alebo pre tých, ktorý sa neradi prispôsobujú kuriérovi. 

 

Parametre štandardných zásielok:

Maximálna hmotnosť zásielky: 5 kg
Maximálny rozmer jednej strany zásielky: 70 cm
Maximálny súčet rozmerov všetkých troch strán zásielky: 120 cm (napr. zásielka o rozmeroch 50×40×30 cm)
Minimálne rozmery: 10 × 7 × 1 cm
Maximálna výška dobierky: 700 EUR

V prípade, že balík nespĺňa niektorú z vyššie uvedených podmienok, nebude možné pri odosielaní objednávky zvoliť doručenie na preberací bod.

Doručený výrobok si môžete rozbaliť a skontrolovať priamo na pobočke, a v prípade, že je tovar poškodený, ho môžete hneď vrátiť späť.

 

Spôsoby platby

 

1. PLATBA V HOTOVOSTI

Objednaný tovar na dobierku môžete zaplatiť v hotovosti priamo kuriérovi (nie je možné použiť kartu), alebo na preberacích bodoch.

 

 

2. PLATBA PREVODOM NA BANKOVÝ ÚČET - VOPRED

Uhraďte Vašu objednávku bankovým prevodom. Pri zvolení platby bankovým prevodom Vám na Vami udaný email zašleme predfaktúru, kde nájdete všetky potrebné informácie k úhrade. Zásielka bude vyexpedovaná až po pripísaní a zaúčtovaní platby na náš bankový účet, o ktorom Vás budeme informovať emailom.

 

Kedy dostanete predfaktúru?

Akonáhle sa Vami objednaný výrobok naskladní na náš centrálny sklad, Vám bude automaticky zaslaná výzva na úhradu aj s potrebnými údajmi k úhrade.

 

Aké sú potrebné informácie k úhrade predfaktúry?

- číslo účtu v tvare IBAN: SK57 5200 0000 0000 1120 5634
- variabilný symbol (VS): číslo objednávky bez písmen (napr. 123419)
- do poznámky / správy pre prijímateľa treba napísať celé číslo objednávky (napr. 1234ISK19)

 

 

3. CEZ PAYPAL

Po vytvorení a odoslaní objednávky budete presmerovaný na oficiálnu stránku PayPal, kde môžete svoju objednávku ihneď zaplatiť. Po úspešnej platbe a prípadnom naskladnení Vám zásielku vyexpedujeme.

 

 

4. KARTOU (SLUŽBA BARION)

Po vytvorení a odoslaní objednávky budete presmerovaný na platobnú bránu spoločnosti Barion, kde môžete svoju objednávku ihneď zaplatiť. Po úspešnej platbe a prípadnom naskladnení Vám zásielku vyexpedujeme.

 

 

 

V prípade, ak si želáte Vašu už vytvorenú objednávku uhradiť iným spôsobom platby, ako bolo zvolené pri vytvorení objednávky, nás každopádne kontaktujte na našej zákazníckej linke alebo emailom, aby sme vedeli zaevidovať zmenu spôsobu platby! V prípade, že nebudeme oboznámený so zmenou spôsobu platby, bude Vaša objednávka po určitom počte dní automaticky stornovaná našim systémom.