Informácia!

Informujeme Vás, že naša telefonická zákaznícka linka je momentálne nedostupná. Vaše otázky nám napíšte na adresu [email protected]. Ďakujeme za Vaše pochopenie.

szolgáltatás

Doprava, platba a prevzatie zásielky

Ako si môžete prevziať  a zaplatiť  Váš objednaný tovar?

 

 

 

SPôSOBY DopravY

 

Doručenie Vašej zásielky kuriérskou spoločnosťou DPD. 

 

Chceli by ste využiť doručenie Vašej zásielky na adresu bez zbytočných poplatkov? Ponúkame Vám rýchle doručenie Vašej zásielky už za 1 pracovný deň a dopravné náklady len 3 eurá (vrátane DPH)​

U nás sa kuriér prispôsobí Vám! Pri zadávaní objednávky máte možnosť si vybrať, či objednaný tovar si prajete doručiť na najbližší možný termín, alebo máte možnosť si vybrať konkrétny dátum doručenia!

V prípade výberu doručenia Vašej objednávky kuriérskou spoločnosťou DPD budete mať možnosť online sledovať pohyb Vašej zásielky na uvedenom odkaze: https://www.dpd.com/tracking_sk. Stačí len zadať číslo Vašej zásielky, ktoré Vám zašleme v potvrdzovacej správe a budete presne informovaní, kde sa práve nachádza Vaša zásielka.

Kedy a ako prebieha doručovanie?
Doručenie prebieha na celom území Slovenska, počas pracovných dní medzi 8-16 hodinou, alebo v dohodnutom čase priamo s kuriérom. Termín doručenia je potvrdený aj vo forme e-mailu.

Kuriér Vás nezastihol v dohodnutom čase na Vašej adrese? Následné doručenie je tak isto bezplatné!
V prípade, že doručenie neprebehlo v oznámenom termíne, kuriér zanechá správu o pokuse doručenia s kontaktými údajmi na základe ktorých, sa môžete dohodnúť na náhradnom termíne doručenia, ktoré je takisto bez ďalších poplatkov za doručenie. 

Skontrolujte si stav balenia Vašej zásielky ešte za prítomnosti kuriéra!
Reklamácie na poškodenie balenia Vašej zásielky budeme môcť akceptovať iba v prípade, ak bude o tom vyhotovená zápisnica o poškodení, za prítomnosti kuriéra, ktorý Vám zásielku doručil.

 

 

Doručenie Vašej zásielky na Z-Point spoločnosťou Zásielkovňa.sk. 

 

Doručenie na preberací bod - Zásielkovňa.sk, si môžete zvoliť pri zadávaní objednávky a dopravné náklady sú 3 eurá (vrátane DPH)​! 

Zoznam pobočiek nájdete TU.

 

Ak je tovar dostupný v centránom sklade, doručenie na preberací bod prebehne maximálne do 2 pracovných dní.


O vyexpedovaní zásielky z nášho centrálneho skladu, Vás budeme informovať vo forme e-mailu a po doručení na preberací bod Vás budú kontaktovať z preberacieho bodu vo forme sms správy a e-mailu s heslom.

 

Zásieľku môžete sledovať TU

Po doručení oznámenia o uložení Vašej zásielky na preberacom bode, budete mať možnosť prevziať túto zásielku do 7 pracovných dní. Po tomto termíne bude zásielka automaticky zaslaná späť do nášho skladu. Pokiaľ nestíhate vyzdvihnúť Vašu zásieľku, pošlite spätnú SMS na správu, ktorú ste obdržali od zvoleného preveracieho miesta, a oni Vám predĺžia 7-dňovú lehotu.

Uloženie balíka na preberací bod je vhodné pre tých, ktorý sa nezdržiavajú pravidelne na doručovacej adrese, alebo pre tých, ktorý neradi čakajú doma na kuriéra. 

 

Parametre štandardných zásielok

Maximálna hmotnosť zásielky: 5 kg
Maximálny rozmer jednej strany zásielky: 70 cm
Maximálny súčet rozmerov všetkých troch strán zásielky: 120 cm (napr. zásielka o rozmeroch 50×40×30 cm)
Minimálne rozmery: 10 × 7 × 1 cm
Maximálna výška dobierky: 700 EUR
V prípade, že jeden z uvedených parametrov bude vyšší, doručenie bude odmietnuté.

 

Doručený výrobok si môžete priamo na pobočke rozbaliť a vrátiť späť, ak je poškodený. 

 

Spôsoby platby

PLATBA V HOTOVOSTI

Objednaný tovar na dobierku môžete zaplatiť v hotovosti priamo kuriérovi, alebo na preberacích bodoch.

 

Platba vopred prevodom

Uhraďte Vašu objednávku bankovým prevodom. Pri zvolení platbou bankovým prevodom Vám zašleme na e-mail zálohovú faktúru, kde nájdete všetky potrebné informácie k úhrade. Ako predmet uveďte číslo objednávky. Zásielka bude vyexpedovaná, až po pripísani platby na náš bankový účet o ktorom Vás budeme informovať emailom.

 

Kedy dostanete predfaktúru?

Akonáhle sa naskladní objednaný výrobok, bude Vám zaslaná predfaktúra.

 

Aké sú potrebné informácie k úhrade predfaktúry?

- číslo účtu: SK5752000000000011205634

- VS: číslo objednávky bez písmen (napr. 1234517)

- do poznámky treba napísať číslo objednávky (napr. 12345ISK17)

 

Paypal

Ak máte konto PayPal jednoducho a bezpečne môžete uhradiť Váš objednaný tovar. Po úspešnej platbe Vám vyexpedujeme zásielku.