Hriankovač

Výsledky vyhľadávania: 125

Hriankovač – Bez diéty za zdravie

Nemáte čas ani na hlavné jedlo počas dňa? Zostaňte v pohybe a raňajky nechajte na starosť hriankovača! Je ľahký, ale napriek tomu môžeme pomocou jedného z najklasickejších prístrojov pre domácnosť vyrobiť chutné jedlá: kto by pomyslel, že hriankovač je výborným riešením pre rýchlu prípravu raňajok, alebo večere, keď sa vrátime domov unavení? Profesionálnymi prístrojmi môžeme skrátiť čas určený na prípravu jedla, stačí ak stlačíte štart, nastavíte požadovanú teplotu, a môžete sa sústrediť na svoju prácu – hriankovač Vám vyrobí perfektné hrianky aj bez dozoru! Hrianky sú možno z najobľúbenejších jedál z detstva, ale ani dospelým sa z nich neoplatí „vyrásť“, pretože majú priaznivý vplyv na náš krvný obeh, zlepšujú činnosť tráviaceho systému. Je ideálnou stravou pre ľudí trpiacich cukrovkou. Ak ste si obstarali hriankovač, môžete urobiť veľký krok k zdravému spôsobu stravovania. Pomocou hriankovača máte možnosť vytvoriť pravidelný režim stravovania, čím ľahšie prekročíte cez stresové situácie a zachováte si výkonnosť aj vo veľkom zhone!

Hriankovačom z ponuky Extreme Digital môžete zaviezť pravidelnú a rovnovážnu stravu, a môžete počítať s chutnými a zdravými hriankami!

Diétne raňajky, lahodná večera
Polejte olivovým olejom, pridajte jablko a syr, alebo ho natrite avokádovým krémom, hummusom – použitím hriankovača sa naše stravovanie stane zaujímavým a pestrým. Aj keď je to skutočne len krajec chleba, predsa ide o niečo viac: vložte do hriankovača, nastavte teplotu, a onedlho si môžete užívať lahodné jedlá. Je to obľúbený kuchynský prístroj nielen pre tých, ktorí strážia svoju hmotnosť, alebo držia diétu, pretože možno kedykoľvek pripraviť ľahké, chrumkavé jedlo. Je ideálnym pomocníkom pri príprave raňajok, a dokonale pomáha aj pri večeri. Prispôsobenú má aj praktickú tácku na omrvinky, ktoré môžeme jednoducho a ľahko odstrániť. Tieto profesionálne a moderné prístroje nezaberajú v kuchyni takmer žiadne miesto, zmestia sa nenápadne do niektorého rohu. Hriankovač možno udržovať v čistote aj v prípade nepretržitého používania. Vyrobte si kypré pečivo použitím funkcie rozmrazovača: stlačením jediného tlačidla rozmrazíte a upečiete mrazené cesto. Ak použijete funkciu časovača, chlieb sa nespáli, zariadenie kontroluje proces namiesto Vás, aby sa na tanier dostala skutočne dokonalá potrava. Vyberte si z ponuky výrobok, ktorý opečie každý kúsok pečiva rovnomerne!

Cena hriankovača: každý deň v pohybe
Aký je rozdiel medzi hriankovačom a hriankovačom? Ktorý zo širokého sortimentu sa oplatí kúpiť? Pri cene hriankovača dokážete zaviezť mimoriadne zdravý, diétny spôsob stravovania, ale medzi hotovými hriankami sa veru môžu vyskytnúť aj nápadné rozdiely. Aj vhodne vyhotovený základný výrobok rovnomerne opečie vložené pečivo, a po opečení ho vysunie. Ak chcete zariadenie používať častejšie, zvoľte si radšej masívnejší výrobok. Za vyššiu cenu hriankovača môžete po dlhú dobu štartovať svoj deň v dobrej kondícii. Ušetrí čas, pretože sa nemusíte neustále obávať, či hriankovač nespáli ďalší kus pečiva. Ak sa už hrianky stratili z Vášho stravovania, objavte ich znova – výživné sústa dostanete vo vlastnej domácnosti. Pre začiatok nepotrebujete nič iné, len krajec celozrnného chleba. Je tak dobrý, že ho budete odporúčať aj svojim priateľom!