Rýchlovarná kanvica

Výsledky vyhľadávania: 208

Rýchlovarná kanvica – Ak máš praktickú domácnosť

Zohrievali ste už vodu rýchlovarnou kanvicou? Ak áno, viete ako nám uľahčí život – ak ešte nie, nemôžete vedieť, koľko času Vám toto jednoduché zariadenie ušetrí! Je mimoriadne ľahko prenosná, preto ju môžete vziať so sebou kamkoľvek. Bezkáblové typy zabezpečujú pri spoločných výletoch, alebo oddychových víkendoch skvelý spoločný zážitok, sú vhodné na prípravu rýchleho občerstvenia a polievok! Vďaka vyspelým bezpečnostným systémom funguje opatrne, preto pri jej používaní nemusíte mať žiadne obavy. Dokonca po dosiahnutí teploty varu väčšina kanvíc sa automaticky vypne. Oplatí sa vyberať si výrobok z mimoriadne širokého sortimentu na základe ceny? Kanvica bude pekná aj dobrá? Možno v nej zohrievať aj potravu pre dojčatá?

V ponuke Extreme Digital teraz nájdete sortiment pekných rýchlovarných kanvíc, pozrite si, ktorá z nich by sa najviac hodila do Vašej domácnosti!

Môžete s ňou kedykoľvek variť
Nájdite v domácnosti ešte jedno tak užitočné a rýchle zariadenie akou je rýchlovarná kanvica! A výsledok? Ohrievač vody potrebuje čas, kým zohreje vodu, ale aj tak nedosahuje teplotu blízku bodu varu. Zapnite rýchlovarnú kanvicu, a kým si pripravíte šálky, naplníte nádobu, máte hotovú vriacu vodu. V prípade niektorých typov možno tiež nastaviť, ako má zvyšovať teplotu – pri príprave čaju je to zásadná otázka, ale túto užitočnú funkciu môžete využiť aj v iných prípadoch. Ak často používate vriacu vodu, budete spokojní s výkonom rýchlovarnej kanvice s väčším objemom. Spomedzi rôznych rozmerov si zvoľte taký, ktorý skutočne vyhovuje Vašim zvykom, aby aj Vaša kuchyňa bola šetrná k životnému prostrediu.

Rýchlovarná kanvica je ľahká a prenosná pomôcka. Oplatí si zobrať na výlet bezkáblovú kanvicu, pretože ju môžete kdekoľvek zapnúť. Naplňte ju pohodlne cez široký otvor, a už ju môžete aj zapnúť. Na vonkajšom označení hladiny vody môžete sledovať, či už voda zovrela, ale zariadenie sa automaticky vypne, ak voda dosiahne požadovanú teplotu. Dôležité je, aby sa pri otváraní vrchu, alebo vytiahnutí zo stojana aktivovali bezpečnostné prvky – pretože voda a elektrický prúd tvoria veľmi nebezpečný pár. Profesionálnu rýchlovarnú kanvicu môžete bezpečne používať každý deň, pretože  Vás bude chrániť aj počas doby ohrievania.

Cena rýchlovarnej kanvice: s profesionálnym fungovaním
Voda je aj naďalej lacná a ľahko dostupná. Korektné ceny sú typické aj pre základné typy výrobkov. Už sa nájde takmer v každej domácnosti, pretože svojou rýchlosťou ušetrí veľa času, a pre fungovanie potrebuje len zdroj elektrickej energie. Môžeme bezpečne zohrievať vodu, pretože sa z výrobného pásu dostávajú výrobky vybavené poistkou proti prehriatiu a funkciou automatického vypínania. Ak používame kanvicu viacerí, a dostáva sa z jednej ruky do druhej, takmer každý deň ju používame, vyberme si rýchlovarnú kanvicu s cenou, za ktorou je silnejší a odolnejší výrobok. Za lepšiu cenu dostaneme odolný, spoľahlivý a inteligentný produkt.