Digestory (197)

Spolu: 197
Zoradenie

Výsledky vyhľadávania: 197

Category

Odsávač pár – pre príjemný vzduch v kuchyni

Konečne sa môžete aj pri varení rozlúčiť s nepríjemným pocitom, pomocou odsávača pár sa silné zápachy a parami presýtený vzduch stávajú minulosťou: odevy si zachovajú čerstvosť a na tapetách sa viac nebude zachytávať zápach po cibuli a paprike. Do kuchyne môžete nainštalovať moderný odsávač pár aj na mimoriadne malú plochu. V sortimente nájdete okrem klasických odsávačov aj zabudovateľné, nástenné, alebo vysúvacie typy. Pomocou nastaviteľnej intenzity odsávania môžete na niekoľko minút odstrániť nepríjemné zápachy, čo je mimoriadne dôležité pre pohodlie ťažko vetrateľných domácností. Odsávače pár novej generácie sú nielen účinné, ale aj skutočne pekné: ak túžite po štýlovom byte, nájdite si dizajn, ktorý sa k Vašej kuchyni najviac hodí. Aký typ odsávača pár sa hodí do vašej domácnosti? Potrebujete zariadenie s väčším výkonom? Kam namontovať odsávač pár?

V sortimente Extreme Digital nájdete okrem klasických odsávačov pár aj ultramoderné výrobky, pozrite si úžasnú ponuku produktov!

Odsávač pár sa kdekoľvek zmestí
Máte rekonštruovanú kuchyňu, ale zabudli ste na odsávač pár, a chcete nainštalovať do svojej domácnosti toto užitočné zariadenie? Nemusíte mať obavy, pretože ho možete prispôsobiť k svojej domácnosti. Okrem klasických typov sú dnes dostupné už aj ostrovčekové odsávače pár, ktoré sa inštalujú na strop. Ak sporák je umiestnený v rohu, odsávač môžete nainštalovať aj tam. Kuchynská linka, skrine a chladnička skutočne obmedzujú možnosti, ale moderné odsávače pár sa dokážu prispôsobiť. Dôležité je, aby bol nainštalovaný v blízkosti miesta, kde sa varí, aby dokázal priamo odsávať nepríjemné zápachy. Ak sa Vaša kuchyňa ťažko vetrá, dobrým odsávačom pár môžete osviežiť vzduch. Vyberte si zo sortimentu praktický, jednoducho umiestniteľný typ!

Znižuje teplotu
Uľahčuje celý priebeh varenia, okrem toho môžete efektívnejšie vetrať, čím dokážete účinnejšie chrániť výbavu bytu proti nepríjemným zápachom. Optimalizuje aj vysokú teplotu v domácnosti, aby ste obed mohli pohodlne uvariť. Trávite veľa času v blízkosti sporáku? Ideálny je pre Vás komínový odsávač pár. Dokáže všetko, čo od odsávača pár očakávate – efektívne odstraňuje aj väčšie množstvo pár a silnejšie zápachy. Ideálny je do menšej kuchyne, a okrem toho je aj veľmi pekný. Vetranie vyrieši preto zariadenie, ktoré je nielen užitočné, ale sa svojim štýlom hodí k zariadeniu domácnosti.

Chráni steny aj nábytok
Vysoká vlhkosť vzduchu je škodlivá, okrem nepríjemného pocitu zanecháva stopy aj na stenách a nábytku. Používaním odsávača pár chránite nielen kuchyňu, ale aj celý byt. Ak sporák je nainštalovaný v strede kuchyne a nie pri stene, vyberte si odsávač, ktorý možete namontovať na strop, čím získate pohodlné varenie bez zápachov. Pred inštaláciou ostrovčekového odsávača pár je potrebné skontrolovať nosnosť stropu, pretože tieto zariadenia majú väčšie rozmery. Žiaľ, tento typ nie je možné inštalovať na sadrokartónový strop.

Udržuje sviežosť tvojej domácnosti
Nemáte čas variť, a v kuchyni sa zdržujete len zriedkavo? Aj v takomto prípade sa oplatí nainštalovať do domácnosti odsávač pár. Nielen definitívne odstráni nepríjemné zápachy, ale vyriešiťe s ním aj problém výmeny vzduchu v ťažko vetrateľnej časti bytu, čím môžete vytvoriť v byte komfortnú a príjemnú atmosféru. Nemusíte otvárať okno ani v zime, stačí keď na odsávači nastavíte niektorý stupeň odsávania. Tradičné typy sú dokonale vhodné na tento účel, jednoducho ho môžete umiestniť medzi prvkami nábytku a aj keď ho používate len zriedkavo, investícia do odsávača pár sa vyplatila.

Môžete ho skryť aj v kuchynskom nábytku
V  menších bytoch potrebuješ praktickejšie riešenie ak potrebuješ priestorovo úsporným spôsobom zariadiť svoju kuchyňu. Do kuchyne si zvoľ taký odsávač pár, ktorý sa hodí k nábytku, to znamená, že dokážeš efektívne vyriešiť problém vlhkého vzduchu so zápachmi po jedle bez toho, aby bolo potrebné využiť ďalší voľný priestor. Vysuň ho, keď ho potrebuješ, a zasuň ho späť, ak už nie je potrebný. Ani si ho nevšimneš, tak šikovne ho možno skryť v kuchyni. Je síce malý, ale v odsávaní je účinný. Pozri si v ponuke, aký výkon poskytujú tieto odsávače pár.

Cena odsávača pár: rozhodni sa takto
Menšie odsávače pár s pomerne veľkým výkonom sú dostupné už aj pre domáce použitie. Cena odsávača pár vyjadruje, či ide o klasický, alebo moderne vyhotovený typ. Pred rozhodnutím sa oplatí premyslieť, kde bude fungovať najideálnejšie, či potrebujete vzduch odviezť von, alebo necháte ho prúdiť cez ventilačný systém. Potrebujete výkonnejšie zariadenie, alebo Vám stačí aj výrobok, ktorý budete používať len zriedkavo? Cenu odsávača pár ovplyvňuje mnoho faktorov, nemusíte si za každú cenu kupovať drahšie zariadenie, ak nedokážete využiť jeho prednosti. Vyberte si optimálny výrobok z ponuky!