23ED_04_kornyezetvedelem_fejlec-desktop_SK_1170x300px

Myslite zeleno!

Ochrana životného prostredia je pre nás kľúčová, takže cieľom našich inovácií je minimalizovať dopady na životné prostredie. Práve preto sme v apríli 2023 spustili akciu "Myslite zeleno":

  • Funkcia e-Green obálok je uspokojenie potrieb online obchodných oblastí. Sú vyrobené zo 100% pevného FSC® papiera, takže sú plne recyklovateľné a biologicky rozložiteľné. Vzhľadom k tomu, že obálky sa prispôsobujú obsahu, nedochádza ku zbytočnému požitiu obalových materiálov. Týmto výberom môžeme chrániť životné prostredie a znížiť ekologickú stopu doručovania zásielok. 
  • Materiál vrecka DuPont™ Tyvek® je odolný voči roztrhnutiu, prasknutiu, aj vode, aj napriek tomu je však ľahký, elegantný, flexibilný a 100% recyklovateľný. Vďaka vreckám Tyvek® dorazí obsah balenia neporušený. 
  • Stretch fólia je odolnejšia proti roztrhnutiu a poškodeniu, takže objednané produkty dorazia bez poškodenia. Fólia chráni produkt aj pred prachom, vlhkosti a znečisteniu, a je aj ekologickým riešením. 

 

Prečo Extreme Digital podporuje ochranu klímy?

Okrem kompenzácie znečistenia CO₂ venuje Extreme Digital zvlášnu pozornosť aj zamedzeniu emisií CO2 a znižuje ich na minimum vždy, keď je to možné. Toto sa snažíme dosiahnuť napíklad optimalizáciou prepravných ciest alebo používaním recyklovaných obalových materiálov.

Túto extra položku je možné zvoliť počas procesu objednávania, pred konečným odoslaním objednávky zaškrtnutím príslušného políčka v sekcií "extra služby". Stojí Vás to len 1€ naviac, ktorým prispejete k projektu ochrany klímy spoločnosti Extreme Digital Zrt.

 

Z 1 ľudí ju 1 považovali za užitočnú

Súvisiace otázky a odpovede