Všetky produkty, ktoré ponúkame, sú nové, nerozbalené a pochádzajú z oficiálnej stredoeurópskej distribúcie. 

Malú výnimku tvorí ponuka tovaru zo sekcie OUTLET, v ktorej je možné nájsť otvorené alebo zánovné výrobky. Samozrejmosťou je nižšia cena pri takto označených výrobkoch. Súčasne sa však netreba vzdať plnej záručnej doby a samozrejme ani práva odstúpenia do 14 dní od prevzatia tovaru, nakoľko aj produkty spadajúce do ponuky Outlet produktov majú zabezpečenú plnú záručnú dobu aj právo na odstúpenie. Tovar, ktorý bol otvorený alebo je zánovný, nefiguruje v žiadnej inej kategórií. Tieto produkty sú oddelené od čisto nových, nerozbalených výrobkov aj na našej stránke a aj fyzicky v našich skladoch. 

 

V sekcií OUTLET nájdete produkty kategorizované do dvoch hlavných kategórií: 

Outlet gombok-deskpot_bontott

Otvorené:

Kategória obsahuje produkty, ktoré neboli použité, ich balenia sú originálne, avšak môžu byť rozbalené z dôvodu vizuálnej kontroly produktu. Môže obsahovať produkty s poškodeným vonkajším balením. Produkty sú originálne, plnohodnotné produkty zhodujúce sa s novými produktmi a disponujú plnou zárukou. Sú ponúkané v pôvodných baleniach, s bezchybným príslušenstvom.

Outlet gombok-deskpot_újszerű

​​​Zánovné:

Kategória obsahuje otvorené a/alebo vyskúšané zariadenia a produkty, pri ktorých môžu nastať aj estetické chyby. Produkty disponujú plnou zárukou rovnako, ako v prípade nových produktov. V každom prípade nájdete presný popis produktu pri každom z nich, prosíme, prečítajte si ho pozorne!

 

Sekcia Outlet je takisto dostupná po kliknutí na celý zoznam ponúkaných kategórií vo vrchnej časti našej stránky. 

 

Z 201 ľudí ju 129 považovali za užitočnú

Súvisiace otázky a odpovede